Zadzwoń do godz.16.00: 600-876-047 po 16.00 502-213-373 | oknostyl5@wp.pl
Salon okien Łódź

Designerskie klamki

Designerskie klamki

Designerskie klamki

Klamka zapadła! Designerskie uchwyty, które tworzą efekt!

W detalach często tkwi cały urok i są one dopełnieniem niejednej aranżacji domowego wnętrza. Klamki do drzwi balkonowych, okiennych lub drzwiowych mogą wydawać się czymś banalnym, ale opinia o nich zmienia się wówczas, gdy przychodzi do ich wyboru lub wymiany. Czy klamki okienne też podążają za modą i trendami?

Klamka, choć kojarzona z przedmiotem praktycznym, który często jest pomijany i odsuwany na dalszy plan, może być bodźcem do osiągnięcia spektakularnych efektów aranżacyjnych. Warto im zatem poświęcić czas, podczas przeglądania kolejnych pozycji asortymentu, aby zdecydować się na taki model, który będzie funkcjonalny, spójny ze stylem panującym w pomieszczeniu, a i wyróżniający się niebagatelnym designem.

Nowoczesne klamki do okien - innowacyjna jakość

W poszukiwaniach idealnego uchwytu, uwaga powinna być skupiona na jakości produktów. Klamka należy bowiem do tych elementów aranżacji domu, które mają służyć przez wiele lat, a nie ma co ukrywać - jej eksploatacja jest dość częsta. Materiał z którego wykonywane są nowoczesne klamki do okien i drzwi powinien być solidny, aby uniknąć szybkiej ścieralności.

Klamki do drzwi balkonowych i okien - rodzaje i systemy

Nowoczesność wyznacza innowacje, które widoczne są w wielu przedmiotach codziennego użytku, w tym także w klamkach do drzwi balkonowych i okien. Myśląc o rodzinach z dziećmi lub osobach starszych, producenci kreują takie rozwiązania, które są jednocześnie piękne i bezpieczne. Lekkie systemy zmiany pozycji w skrzydle okna lub blokada otwierania, chroniąca przed użyciem okna przez dzieci, to tylko niektóre z rozwiązań, jakie można znaleźć, poszukując odpowiednich akcesoriów.

Designerskie klamki - efekt WOW!

Designerskie klamki do okien i drzwi balkonowych to innowacyjne kształty i kolory, które potrafią zbudować niesamowity wizerunek oszklenia w pomieszczeniu. Obecne trendy aranżacyjne, w tym także stolarka okienna, prowadzi zainteresowanych w stronę luksusowego minimalizmu. Ważna jest zasada zachowania łańcucha stylistyki: okna i drzwi balkonowe muszą być dopasowane do wnętrza, a klamka do drzwi. Tym sposobem można osiągnąć pożądany efekt estetycznego, ale wyróżniającego się stylu aranżacyjnego.


<< POWRÓT