Zadzwoń do godz.16.00: 600-876-047 |
Salon okien Łódź

Jakie drzwi zewnętrzne do bloku?

Jakie drzwi zewnętrzne do bloku?

Jakie drzwi zewnętrzne do bloku?

Mieszkanie w blokach zawsze wiąże się z mniejszym komfortem i większym hałasem. Wciąż kręcący się po klatce schodowej sąsiedzi i dźwięki dobiegające z innych mieszkań mogą skutecznie zaburzyć nasz spokój. W tej sytuacji warto zastanowić się nad zamontowaniem dźwiękoszczelnych drzwi zewnętrznych.

Oprócz kwestii hałasu kolejnym argumentem, który przemawia za wysokiej jakości solidnymi drzwiami zewnętrznymi do bloku, jest również bezpieczeństwo. O ile w domach jednorodzinnych łatwiej można zabezpieczyć się, montując alarm i kamery, o tyle w blokach nie jest to już takie łatwe. Aby czuć się bezpiecznie i uchronić swoje mieszkanie przed ewentualnym włamaniem, warto zainwestować w drzwi antywłamaniowe, na przykład drzwi stalowe lub drewniane.

Drzwi stalowe zewnętrzne w blokach

Nie tylko estetyka drzwi zewnętrznych ma ogromne znaczenie, choć często sięgamy właśnie po taki model, który najbardziej będzie pasował nam do wnętrz i dopasowywał się do estetyki mieszkania. Drzwi stalowe zewnętrzne są nie tylko eleganckie, ale także praktyczne. Wykonane z trwałych materiałów, zapewniają ochronę antywłamaniową, służąc właścicielom przez wiele lat.

Warto wspomnieć także, że stalowe drzwi zewnętrzne sprawdzają się doskonale w blokach, jak i w biurach oraz innych miejscach pracy, gdzie komfort i bezpieczeństwo gra bardzo dużą rolę. Szereg certyfikowanych zabezpieczeń sprawia, że ten rodzaj drzwi będzie bardzo dobrym wyborem do mieszkań i nowoczesnych apartamentów.

Drzwi drewniane zewnętrzne

Najczęściej spotykanym rodzajem drzwi zewnętrznych w blokach są jednak drzwi drewniane. Nie da się ukryć, że ich wygląd doskonale wpisuje się w otoczenie i domową atmosferę. Drzwi zewnętrzne drewniane również występują w wersjach antywłamaniowych, zatem można im przyznać, że są trwałe, zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Szeroki wybór wzorów i odcieni drzwi zewnętrznych drewnianych sprawia, że klienci bardzo często sięgają po nie do swoich mieszkań. Ten rodzaj drzwi, ze względu na swoje wykonanie, także gwarantuje szczelność, dźwiękoodporność przydatność na lata.

Antywłamaniowe drzwi w blokach

Mając do wyboru drzwi stalowe zewnętrzne, bądź drzwi zewnętrzne drewniane, można wybrać te, które najbardziej wpasuję się w nasz gust oraz wystrój wnętrz. Warto pamiętać, że jest do większy wydatek i inwestycja na dłuższy czas, dlatego należy podejść do kwestii kupna nowych drzwi zewnętrznych bardzo poważnie.

Ochrona antywłamaniowa z pewnością zapewni mieszkańcom więcej komfortu i spokoju. Pozostawiając mieszkanie puste w trakcie wyjazdu, czy urlopu, można czuć się bezpieczniej, mając na uwadze, że posiadamy drzwi z wyższej półki, które nie łatwo będzie rozpracować.

Jak już zostało wspomniane, drzwi zewnętrzne w blokach muszą, a przynajmniej powinny dla własnego dobra być dźwiękoszczelne, grube i solidne. Hałas na klatce schodowej, szczególnie w godzinach nocnych może być bardzo uciążliwy. Dobre drzwi będą barierą, przez którą nie przedostanie się ani nikt niepowołany, ani także najmniejszy hałas, który rozproszy domowy spokój.


<< POWRÓT