Zadzwoń do godz.16.00: 600-876-047 po 16.00 502-213-373 | oknostyl5@wp.pl
Salon okien Łódź

Oryginalne akcesoria okienne

Oryginalne akcesoria okienne

Oryginalne akcesoria okienne

Oryginalne akcesoria okienne - ubierz okno w gadżet

Stolarka okienna to prosta konstrukcja, która raz zamontowana w fasadzie budynku lub połaci dachu, ma się sprawdzać przez wiele lat, wygłuszać dom i chronić go przed utratą ciepła i wilgoci. Prawdziwą robotę estetyczną robią jednak oryginalne akcesoria okienne, które - w zależności od upodobań - można dowolnie zmieniać i modyfikować.

Akcesoria do okien, szczególnie połaciowych, są bardzo zadaniowe i w zależności od zmieniających się pór roku, pełnią ważne funkcje w życiu domowników.

Magia kolorów rolet - akcesoria okienne, które zmieniają wnętrze

Współczesne, oryginalne rolety wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nie blakną lub nie marszczą się pod wpływem słońca. Upalne lata i wysokie temperatury potrafią być bardzo dokuczliwe, szczególnie użytkownikom, mieszkającym na poddaszach. Zaciągnięte rolety ograniczają dopływ promieni słonecznych, a tym samym przyczyniają się do obniżenia temperatury w środku pomieszczenia. Oprócz tego, pełnią bardzo ważną rolę, dopełnienia estetyki stylu panującego w pokoju. Zaciągnięta roleta lub żaluzja może być w pełni dopasowana do trendów wybranych przez gospodarzy.

Akcesoria do okien, które chronią

Oryginalne akcesoria okienne, które zyskują coraz większą popularność to moskitiery, chroniące domowników przed wchodzeniem do środka pomieszczeń niechcianych insektów, głównie komarów. Ciepłe, letnie wieczory aż proszą się o dłuższe przesiadywanie i wpuszczanie do domu cennego, świeżego powietrza. Niestety robaki potrafi znaleźć się w sypialni zdecydowanie szybciej, niż świeże powietrze. Nowoczesne akcesoria do okien w postaci moskitier, odznaczają się nadal prostą powłoką siatki, ale przy użyciu nowoczesnych metod, łatwego montażu. Są więc produktami bardzo modernistycznymi i z pewnością nie psują ogólnego wizerunku pomieszczenia.

Akcesoria okienne to szeroka kategoria gadżetów, które potrafią budować styl stolarki i oszkleń. Warto zatem mieć na uwadze, że założenie okna to tylko fundament do stworzenia prawdziwej kreacji oryginalności, z wydawać by się mogło prostych elementów wyposażenia domu.


<< POWRÓT