Zadzwoń do godz.16.00: 600-876-047 |
Salon okien Łódź

OKNO STYL / Drzwi / Drzwi wewnętrzne / Drzwi ukryte Harmony Pol-Skone

Drzwi ukryte Harmony Pol-Skone

Drzwi ukryte Harmony Pol-Skone

Drzwi ukryte Harmony Pol-Skone

Drzwi ukryte Harmony to produkt marki Pol-Skone, które dzięki zastosowaniu specjalnej ościeżnicy i odpowiedniego skrzydła, dają efekt drzwi chowanych w ścianie.

Model Harmony i konstrukcja skrzydła drzwi ukrytych

Model drzwi chowanych w ścianie Harmony pozwala na montaż skrzydła z wrębem (otwieranie do wewnątrz) lub w systemie bezprzylgowym (otwieranie na zewnątrz), a jego konstrukcja umożliwia całkowite zlicowanie się z powierzchnią ościeżnicy.

Skrzydło drzwi Harmony Pol-Skone zostało stworzone z ramiaku z drewna iglastego obustronnie obłożonego płytami HDF oraz wypełnionego kartonem komórkowym typu „plaster miodu”, płytą wiórową pełną lub otworową. Grubość nominalna wynosi 40 mm.

Wykończenie skrzydła Harmony

Skrzydło drzwi ukrytych Harmony dostępne jest w wersji gładkiej malowanej bądź w podkładzie do samodzielnego malowania, co umożliwia schowanie drzwi w każdą ścianę.

Ościeżnica kryta do drzwi chowanych w ścianie

Drzwi ukryte w ścianie oparte są na specjalnym systemie wykorzystującym ościeżnicę krytą. W przypadku drzwi Harmony Pol-Skone rodzaj ościeżnicy zależy od oczekiwanego aspektu wizualnego i jakościowego. Spośród dostępnych ościeżnic krytych Harmony do skrzydeł otwieranych na zewnątrz i do wewnątrz można zastosować wytrzymałą ościeżnicę aluminiową anodowaną, aluminiową surową malowaną w kolorze białym (RAL 9003) lub czarnym (RAL 9005) albo aluminiową surową do samodzielnego pomalowania w kolorze ściany.

Standardowe wyposażenie i akcesoria dodatkowe Harmony

Drzwi ukryte Harmony w standardowym wyposażeniu posiadają zawiasy kryte regulowane w 3 płaszczyznach, a także zamek magnetyczny na wkładkę patentową, klucz lub WC.

Do wyposażenia dodatkowego zalicza się:

  • zastosowanie uszczelki opadającej,
  • przygotowanie pod dodatkowy zawias,
  • zawias kryty do ościeżnicy Harmony w kolorze białym, czarnym lub srebrnym,
  • zamek rolkowy HOBES 2784 i/lub przystosowanie pod niego ościeżnicy,
  • możliwość zamówienia ościeżnicy z elektrozaczepem rewersyjnym lub awersyjnym,
  • możliwość stworzenia drzwi w wymiarach niestandardowych.

W celu uzyskania większej ilości informacji o drzwiach ukrytych Harmony Pol-Skone zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

OKNO STYL Łódź
Zobacz Drzwi producenta Drzwi wewnętrzne

Dre

Dre

Erkado

Erkado

Pol-Skone

Pol-Skone

Drzwi ukryte Harmony Pol-Skone

Drzwi ukryte Harmony Pol-Skone

Porta

Porta

ProfilDoors

ProfilDoors