Zadzwoń do godz.16.00: 600-876-047 |
Salon okien Łódź

OKNO STYL / Drzwi / Drzwi wewnętrzne / ProfilDoors

ProfilDoors

ProfilDoors

Drzwi wewnętrzne ProfilDoors

ProfilDoors to producent drzwi wewnętrznych, który dzięki wysokim standardom jakości i bogatej ofercie został doceniony nie tylko na rodzimym rynku rosyjskim, ale i w całej Europie. Ciągła chęć rozwoju, a w efekcie tworzenie co krok innowacyjnych rozwiązań dla stolarki drzwiowej zgodnie z panującymi trendami, czy stylami w świecie wnętrzarskim w połączeniu ze współpracą z liderami przemysłu surowcowego oraz obróbki drewna sprawia, że drzwi ProfilDoors to produkty wyróżniające się jakością wykonania i różnorodnością modeli.

ProfilDoors to szeroka oferta drzwi zewnętrznych

Drzwi wewnętrzne ProfilDoors to ogromna oferta wzorów i kolorów drzwi lakierowanych o jednobarwnej matowej lub błyszczącej powierzchni. Drzwi ProfilDoors posiadają rozmaite systemy otwierania, a przy ich produkcji wykorzystano wyłącznie wysokiej jakości materiały. Ponadto zastosowanie najwyższej technologii sprawia, że drzwi wewnętrzne ProfilDoors wyróżniają się niezwykle wysokimi parametrami użytkowymi.

Drzwi lakierowane ProfilDoors

Drzwi lakierowane ProfilDoors zostały pokryte innowacyjnym lakierem pozwalającym chronić drzwi i ich kolor przed blaknięciem, dzięki czemu są to produkty, które będą służyć oraz cieszyć swoim wyglądem przez wiele lat. W asortymencie drzwi lakierowanych znajdują się modele pokryte zarówno błyszczącym, jak i matowym lakierem.

Drzwi bezprzylgowe ProfilDoors

Drzwi bezprzylgowe ProfilDoors to produkty, które w ostatnim czasie zyskują na popularności ze względu na swój nowocześniejszy wygląd. System drzwi bezprzylgowych polega na ukryciu zawiasów, co sprawia że skrzydło drzwiowe jest zrównane z ościeżnicą, dając efekt zupełnie gładkiej krawędzi.

OKNO STYL Łódź
Zobacz Drzwi producenta Drzwi wewnętrzne

Dre

Dre

Erkado

Erkado

Pol-Skone

Pol-Skone

Drzwi ukryte Harmony Pol-Skone

Drzwi ukryte Harmony Pol-Skone

Porta

Porta

ProfilDoors

ProfilDoors