Zadzwoń do godz.16.00: 600-876-047 |
Salon okien Łódź

Salamander

Salamander

Okna Salamander

Stała koncepcja, stawiająca na dalekowzroczność, odwagę w innowacyjnym zarządzaniu firmą i otaczania się kompetentną kadrą – to filozofia stosowana w wielu rozwojowych, światowych przedsiębiorstwach. Do takich z całą pewnością należy grupa Salamander Industrie Produkte (SIP), skupiająca firmy, które swoje produkty sygnują marką Brügmann, Salamander i bluEvolution.

Wspólna dla wszystkich przedsiębiorstw osoba dr Heyo Schmiedeknechta, który stanowi swoiste ogniwo i nośnik głównych idei powoduje, że ustalane założenia w sposób płynny są wdrażane w życie i w sposób spójny realizowane w całej grupie SIP.

Systemy okienne Salamander

W skład grupy SIP wchodzi również firma Salamander Window & Door Systems S.A., która jest zaliczana do ścisłej czołówki producentów okienno-drzwiowych profili z PCW w Polsce.

Początki obecności Salamander Window & Door Systems S.A. w Polsce datowane są na rok 1990, w którym rozpoczęto sprzedaż nowoczesnych profili PCW do produkcji okien i drzwi. Wraz z rosnącym popytem, w 1995 roku powstała samodzielna jednostka „Profitec’ Sp. z o.o., pod skrzydłami której uruchomiono magazyn profili. Na przełomie lat 1998/1999 – uruchomiono zakład produkcyjny, z siedzibą we Włocławku, który w ciągu następnych dwóch lat przekształcił się w nowoczesne przedsiębiorstwo.

OKNO STYL Łódź
Zobacz Okna producenta Salamander

BE92

BE92

BE92A

BE92A

SL1

SL1

SL1A

SL1A

SL2

SL2

SL2A

SL2A