Zadzwoń do godz.16.00: 600-876-047 |
Salon okien Łódź

OKNO STYL - poznaj naszą firmę

Firma Okno Styl od wielu lat oferuje okna PCV produkowane na sprawdzonych profilach, nowoczesne okna drewniane, oraz drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne znanych i cenionych producentów.

Nasza firma istnieje na rynku ponad 10 lat, jako ceniony partner w branży budowlanej. Z biegiem czasu staramy się rozwijać zgodnie z potrzebami i nowymi trendami rynku. Obsługujemy klientów indywidualnych, jak również firmy budowlane i deweloperskie.

Proponujemy naszym klientom szeroki wachlarz drzwi:

Wszystkim poszukującym nowoczesnych i trwałych oraz wygodnych w użyciu okien polecamy okna PCV i okna drewniane. Dysponujemy szeroką ofertą okien dachowych.

Oprócz okien i drzwi możecie Państwo zakupić u nas osłony okienne wewnętrzne (rolety, żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe, plisy, markizy i moskitiery) oraz rolety zewnętrzne. Pomożemy w doborze właściwego rozwiązania oraz zaproponujemy montaż rolet lub żaluzji w domach lub biurach.

Do wykończenia otworów okiennych dodatkowo oferujemy również parapety wewnętrzne z PCV, MDF lub z konglomeratu oraz parapety zewnętrzne stalowe lub aluminiowe.

Nasza oferta jest dużo szersza i nie ogranicza się do sprzedaży produktów. Proponujemy doradztwo techniczne oraz w pełni profesjonalny montaż okien i montaż drzwi.

Salon w Głownie

Główna siedziba firmy Okno Styl, a zarazem pierwszy otwarty punkt sprzedaży mieści się w Głownie koło Łodzi przy ulicy Sikorskiego 51/57 blok 3.

Salon w Łodzi

Z upływem lat, wraz z rozwojem naszej działalności i ekspansją firmy na szerszy rynek otworzyliśmy drugi punkt sprzedaży. Działa on w Łodzi przy ulicy Broniewskiego 2 pawilon 2.

Każdy nasz Klient traktowany jest wyjątkowo i indywidualnie. Służymy profesjonalnym doradztwem i pomocą. Jesteśmy doświadczonym autoryzowanym sprzedawcą drzwi oraz okien.