Zadzwoń do godz.16.00: 600-876-047 |
Salon okien Łódź

OKNO STYL / Osłony okienne / Osłony okienne wewnętrzne / Plisy

Plisy

Plisy

Plisy wewnętrzne do Twojego domu

Plisy czyli wewnętrzne osłony okienne są elementem dekoracyjnym okien, które w wysokim stopniu kontrolują ilość światła, jaka wpada do pomieszczenia. Rolety plisowane to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie dające duże możliwości aranżacyjne wnętrz. Ich nowoczesny oraz estetyczny wygląd sprawia, że jest to rozwiązanie coraz chętniej wybierane przez klientów. Plisy montowane są w taki sposób, że materiał prowadzony jest na sznurkach, które są umocowane we wnęce szybowej skrzydła okiennego. Taka metoda pozwala na dowolne regulowanie ilości oraz kąta światła oraz ustawienie rolety w taki sposób, aby zasłaniała w pionie dowolną część okna, tak aby dostosować ją do pozycji słońca. Tkaniny wykorzystywane do produkcji rolet plisowanych mogą także posiadać ochronne warstwy, które zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się mieszkania i jeszcze bardziej skutecznie chronią przed światłem słonecznym.

Rolety plisowane - ogromny wybór różnych modeli i tkanin

Największą zaletą rolet plisowanych jest możliwość zastosowanie ich nie tylko do okien prostokątnych, ale również do okien o nieregularnych wymiarach czy kształtach. Możemy więc zamontować plisy na oknach okrągłych lub trójkątnych, a także na oknach dachowych. Przy zakupie odpowiednich rolet plisowanych warto zastanowić się nad pomieszczeniem, w którym będą one stosowane, aby prawidłowo dobrać grubość materiału, jego strukturę i wzór. Tkaniny, z których się je produkuje są najczęściej trwałe, łatwe w czyszczeniu oraz charakteryzują się nowoczesnym, a zarazem eleganckim wyglądem.

Rodzaje tkanin do produkcji rolet plisowanych

  • tkaniny gładkie
  • tkaniny o marszczonej strukturze
  • tkaniny metaliczne
  • tkaniny imitujące matę bambusową
  • tkaniny zaciemniające

Plisy - Okno Styl

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ogromną ofertą rolet plisowanych, zapraszamy do naszych salonów Okno Styl w Łodzi przy ulicy Broniewskiego 2 oraz Głownie przy ulicy Sikorskiego 51/57. Posiadamy wiele modeli od różnych producentów rolet plisowanych.

OKNO STYL Łódź
Zobacz Osłony okienne producenta Osłony okienne wewnętrzne

Plisy

Plisy

Rolety

Rolety

Rolety dzień/noc

Rolety dzień/noc

Żaluzje

Żaluzje