Zadzwoń do godz.16.00: 600-876-047 |
Salon okien Łódź

OKNO STYL / Osłony okienne / Osłony okienne wewnętrzne / Rolety

Rolety

Rolety

Wewnętrzne rolety okienne

Rolety materiałowe to bardzo popularne rozwiązanie aranżacji wnętrz, które pozwala na kontrolę ilości światła, które wpada do pomieszczenia. Zaletą rolet wewnętrznych jest przede wszystkim prosty w obsłudze mechanizm, który nie ulega częstym usterkom. Poprzez możliwość chowania rolet w kasetkach stanowią one idealne rozwiązanie dla osób, które rzadko sprzątają, ponieważ na chowanych roletach nie osadza się kurz, ani inne zanieczyszczenia. Rolety chronią pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem oraz pozwalają podczas lata utrzymać odpowiednią temperaturę pokoju, a zimą zapobiegają uciekaniu ciepła na zewnątrz. Ten element dekoracyjny wnętrz i okien zabezpiecza także domowników przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów, zapewniając prywatność wszystkim lokatorom.

Rolety okienne - mnogość kolorów i wzorów

Rolety nie tylko ułatwiają szybkie i komfortowe zasłanianie okien, ale także poprawiają ogólną estetykę pomieszczeń, kontrolując wpuszczane do środka światło. Rolety idealnie odnajdą się w klasycznym, jak i nowoczesnym pomieszczeniu, dodając mu elegancji oraz zapewniając pożyteczne funkcje wspomniane wyżej. Oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju modeli, kolorów, wzorów rolet oraz tkanin wykorzystywanych do ich produkcji. Pozwala to na skomponowanie własnej wersji produktu, który ożywi i dopasuje się do wnętrza każdego domu. Materiały użyte do produkcji rolet okiennych są najwyższej jakości.

Rolety okienne Łódź i Głowno

Zainteresowanych naszą ofertą wewnętrznych rolet okiennych, zapraszamy do naszego salonu w Głownie lub Łodzi, gdzie będą mogli Państwo wybrać odpowiednie produkty. Istnieje możliwość montażu zakupionych w naszym sklepie rolet okiennych. Kupując produkty w naszym salonie Okno Styl mają Państwo pewność, że udzielona zostanie na nie odpowiednia gwarancja. Zapraszamy

OKNO STYL Łódź
Zobacz Osłony okienne producenta Osłony okienne wewnętrzne

Plisy

Plisy

Rolety

Rolety

Rolety dzień/noc

Rolety dzień/noc

Żaluzje

Żaluzje