Zadzwoń do godz.16.00: 600-876-047 |
Salon okien Łódź

OKNO STYL / Osłony okienne / Osłony okienne wewnętrzne / Rolety dzień/noc

Rolety dzień/noc

Rolety dzień/noc

Rolety dzień/noc

Rolety okienne dzień/noc to jeden z najbardziej popularnych i najnowocześniejszych rodzajów wewnętrznych osłon okiennych. Charakteryzują się one zarówno skuteczną ochroną pomieszczeń przed słońcem, jak i wysoką estetyką, która poprawia ogólny wygląd wnętrz. Rolety dzień/noc to niezwykła dekoracja okien, która ozdobi i doda oryginalności całemu mieszkaniu. To co wyróżnia te rolety od innych osłon okiennych jest przede wszystkim ich wyjątkowy wygląd. Składają się one z dwóch rodzajów materiału, jednej przeźroczystej lub półprzeźroczystej, która w dzień dostarcza wystarczająco dużo światła do oświetlenia pomieszczenia, a drugiej kryjącej, dzięki którym z powodzeniem wyciemnimy pomieszczenie. Tak ułożona tkanina formuje naprzemienne pasy, które są także nazywane roletami duo lub zebrą.

Zastosowanie rolet dzień/noc

Rolety dzień/noc doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Idealnie pasują one do dużych, jak i małych pomieszczeń. Staną się one funkcjonalne w kuchni, salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym. Dzięki swojej budowie, rolety da się idealnie dopasować do stopnia i kąta wpadania promieni słonecznych, bez konieczności całkowitego podnoszenia rolety. Im więcej odsłoniętej przeźroczystej części tym więcej światła wpada do wnętrza. Funkcja ta również bardzo dobrze sprawdza się w nocy, szczególnie gdy mieszkanie lub dom położony jest w centrum miasta i narażony jest na sztuczne światło instalacji miejskich. Dzięki swoim niezastąpionym funkcjom, rolety dzień/noc chronią także pomieszczenie przed nadmiernym nagrzaniem.

Montaż rolet dzień/noc

Rolety dzień/noc są dostępne w naszym sklepie w wielu różnych wersjach kolorystycznych i wzorach tkanin, które pozwolą jak najlepiej dopasować je do wystroju wnętrz Państwa domu lub mieszkania. Dodatkowo istnieje możliwość zakupienia rolet razem z kasetami i prowadnicami aluminiowymi, które pozwalają na prowadzenia materiału blisko szyby, nawet w przypadku uchylnych okien, lub w wersji wolno wiszącej (półkaseta), która może zostać zamontowana na ścianie lub suficie. Ponadto OKNO STYL oferuje montaż zakupionych w naszym sklepie produktów w przystępnej cenie. Zapraszamy do kontaktu.

OKNO STYL Łódź
Zobacz Osłony okienne producenta Osłony okienne wewnętrzne

Plisy

Plisy

Rolety

Rolety

Rolety dzień/noc

Rolety dzień/noc

Żaluzje

Żaluzje