Zadzwoń do godz.16.00: 600-876-047 |
Salon okien Łódź

OKNO STYL / Osłony okienne / Osłony okienne wewnętrzne / Żaluzje

Żaluzje

Żaluzje

Wewnętrzne żaluzje okienne

Żaluzje to wewnętrzna osłona okienna składająca się z poziomych listewek oraz mechanizmu, który ukryty jest w górnej kasecie. Mogą one być sterowane za pomocą silnika elektrycznego lub manualnie. Pomimo coraz to nowszych technologii i rodzajów osłon okiennych, żaluzje nadal mają swoich zwolenników, którzy cenią w nich sprawdzoną funkcjonalność, estetykę i lepszą regulację wpuszczanego światła

Rodzaje żaluzji

Najpopularniejszym rodzajem żaluzji wewnętrznych są żaluzje aluminiowe. Zapewniają one długą trwałość, dobre parametry izolacyjne oraz są dostępne w niskich cenach w porównaniu z innymi roletami/żaluzjami. Dzięki ich prostej konstrukcji doskonale dopasują się do każdego rodzaju wnętrz. Aluminiowe żaluzje odbijają aż do 70% promieniowania słonecznego, co może być przydatne latem, gdy nasze mieszkanie szybko się nagrzewa. Zimą zasłonięte żaluzje zapobiegają utracie ciepła. Innym popularnym rodzajem żaluzji są żaluzje drewniane i bambusowe, które zdecydowanie bardziej dodają uroku pomieszczeniom, niż w przypadku zwykłych żaluzji aluminiowych. Należy jednak pamiętać, że drewniane, jak i bambusowe żaluzje są przeznaczone tylko do suchych pomieszczeń, a same listewki, mogą ulegać uszkodzeniom wraz z upływem czasu.

Montaż wewnętrznych żaluzji

Okno Styl zapewnia montaż produktów zakupionych w naszym salonie w atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów żaluzji wewnętrznych do dekoracji okien, które są dostępne w rozmaitych kolorach i materiałach. Aby dowiedzieć się więcej o sprzedawanych przez nas produktach, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, a także do odwiedzenia naszych salonów w Głownie i Łodzi.

OKNO STYL Łódź
Zobacz Osłony okienne producenta Osłony okienne wewnętrzne

Plisy

Plisy

Rolety

Rolety

Rolety dzień/noc

Rolety dzień/noc

Żaluzje

Żaluzje