Zadzwoń do godz.16.00: 600-876-047 |
Salon okien Łódź

OKNO STYL / Osłony okienne / Osłony okienne zewnętrzne / Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Zewnętrzne rolety okienne

Znane ze swojej funkcjonalności, zewnętrzne rolety okienne stanowią podstawowy element antywłamaniowy i estetyczny każdego domu. Dzięki swojemu solidnemu wykonaniu są one niezastąpionym systemem przeciw włamaniowym, który stosowany jest od XX wieku. Polepszają one izolację termiczną okna oraz izolują akustycznie pomieszczenia, co może okazać się niezwykle przydatne, gdy dom usytuowany jest w centrum miasta. Zewnętrzne rolety chronią także pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem.

Antywłamaniowe rolety

Zewnętrzne rolety wykonane są z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, dzięki czemu zapewniają dobrą ochronę antywłamaniową. Pancerz rolety charakteryzuje się wzmocnioną konstrukcją, a wieszaki blokady zapobiegają jego uniesieniu. Dzięki tym rozwiązaniom technologicznym mamy niemal 100% pewność, że nikt nie wejdzie do naszego domu pod naszą nieobecność. Ponadto pancerze występują w różnych wersjach kolorystycznych, co umożliwia swobodne dopasowanie do elewacji domu lub budynku.

Montaż rolet zewnętrznych i sterowanie

Sterowanie rolet zewnętrznych może odbywać się za pomocą elektryki lub ręcznie. Przy sterowaniu manualnym, do wyboru mamy podnoszenie rolety za pomocą: zwijacza uchylnego, nawijarki z korbą lub mechanizmu sprężynowego. W przypadku napędu elektrycznego wymagana jest instalacja silnika w rolecie lub doprowadzenia do rolety instalacji elektrycznej. Do wyboru mamy opcję przewodową lub radiową. Do zakupionych w naszym salonie rolet zewnętrznych, montaż wykonujemy w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

OKNO STYL Łódź
Zobacz Osłony okienne producenta Osłony okienne zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe