Zadzwoń do godz.16.00: 600-876-047 |
Salon okien Łódź

OKNO STYL / Osłony okienne / Osłony okienne zewnętrzne / Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe

Zewnętrzne żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe to nowoczesne i eleganckie osłony okienne montowane na zewnątrz budynków. Ich prosta i lekka konstrukcja doskonale znajduje zastosowanie w obiektach budowlanych z dużymi przeszkleniami oraz w nowoczesnych projektach architektonicznych. Głównym elementem żaluzji zewnętrznych, tak jak i w przypadku żaluzji wewnętrznych, są poziome lamele wykonane z aluminium, które występują w różnych kształtach oraz szerokościach. Żaluzje pokryte są wysokiej jakości lakierem, który odporny jest na niekorzystne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Żaluzje fasadowe - ochrona przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi

Żaluzje fasadowe to znakomita ochrona wnętrz przed dużym nasłonecznieniem oraz hałasem. Dzięki swojej solidnej budowie tworzą one warstwę izolacyjną pomiędzy oknem a powierzchnią żaluzji, która działa jak izolator i zapobiega ochładzaniu/nagrzewaniu się pomieszczenia w zależności od pory roku. Ponadto fasadowe, zewnętrzne żaluzje stanowią dobrą ochronę antywłamaniową, która zapewni bezpieczeństwo i prywatność domownikom. Dzięki możliwości regulacji kąta nachylenia lamel umożliwiają one na dostosowanie dopływu światła oraz ciepła do pomieszczenia, co w przypadku zwykłych rolet zewnętrznych jest niemożliwe.

Automatyczne żaluzje fasadowe

Jedną z głównych zalet żaluzji fasadowych jest możliwość wyboru napędu, który może być ręczny lub automatyczny, co może znacząco poprawić komfort ich użytkowania, bezpieczeństwo, a nawet energooszczędność. Dzięki temu można kontrolować roletę za pomocą przycisku umieszczonego na ścianie lub za pomocą pilota. Nowoczesna automatyka może być także podpięta do popularnego systemu inteligentnego domu, który zapewni jeszcze większy komfort. Ponadto osłony okienne dostępne są w wielu kolorach i wzorach pancerza, co pozwala na jeszcze dokładniejsze dopasowanie do stylu i estetyki budynku. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą żaluzji zewnętrznych Okno Styl zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, a także do odwiedzenia naszych salonów Głownie i Łodzi.

OKNO STYL Łódź
Zobacz Osłony okienne producenta Osłony okienne zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe