Zadzwoń do godz.16.00: 600-876-047 |
Salon okien Łódź

Montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych Łódź

Oferujemy usługi montażowe drzwi zewnętrznych i wewnętrznych dostępnych w naszej ofercie. Dzięki kompleksowej obsłudze bez trudu mogą Państwo wybrać odpowiedni dla siebie model stolarki drzwiowej i nie przejmować się poszukiwaniem odpowiednich fachowców do montażu drzwi wewnętrznych lub zewnętrznych.

Nasza usługa montażu drzwi w Łodzi i Głownie przeprowadzana jest na wysokim poziomie. Dzięki współpracy z doświadczonymi specjalistami możemy zapewnić profesjonalne, szybkie i sprawne wykonanie prac montażowych. Nasza ekipa monterska to certyfikowani oraz solidni fachowcy, którzy zawsze wykonują swoją pracę z dużym zaangażowaniem oraz z zachowaniem najwyższych standardów. Wysokiej jakości montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych w Łodzi jest bowiem konieczny, aby zachować właściwe parametry izolacyjności zarówno akustycznej, jak i cieplnej, a w przypadku montażu drzwi zewnętrznych również klasę bezpieczeństwa, szczególnie przy drzwiach antywłamaniowych.

Wymiana i montaż drzwi wewnętrznych Łódź

Nasza firma oprócz montażu drzwi w Łodzi w nowopowstałych budynkach, czy kompleksowo remontowanych, gdzie przeważnie odbywa się montaż drzwi z futryną, oferuje także usługę wymiany drzwi. Wymiana drzwi polega na demontażu starych ościeżnic, założeniu nowych oraz wymiany skrzydła drzwiowego na wybrane z naszej oferty.

Ponadto w ramach naszej usługi montażu i wymiany drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych możemy przeprowadzić obróbkę wstępną, tj. obcięcie pianki i uzupełnienie ubytków.

Półroczna regulacja drzwi GRATIS!

Nasze usługi wymiany i montażu drzwi oferujemy zarówno w Łodzi, jak i w Głownie.

Zapraszamy do kontaktu!