Zadzwoń do godz.16.00: 600-876-047 |
Salon okien Łódź

Montaż okien PCV w Łodzi

W celu zachowania najwyższej jakości podczas użytkowania okna powinny być zamontowane we właściwy sposób. Montaż okien w naszej firmie Oknostyl Łódź jest wykonywany przez doświadczonych fachowców, którzy posiadają bogatą wiedzę na temat stolarki okiennej. Dzięki temu potrafią oni profesjonalnie zamontować każde okno PCV, aluminiowe i drewniane.

Wysoka jakość świadczonych usług montażowych i sprawny zespół doświadczonych monterów sprawia, że wybierając nasze okna PCV z montażem, aluminiowe lub drewniane mogą mieć Państwo stuprocentową pewność, że stolarka okienna w pełni zachowa wszelkie parametry energooszczędności i izolacyjności.

Profesjonalna wymiana okien PCV, drewnianych i aluminiowych – Oknostyl Łódź

Do montażu nowych okien PCV w Łodzi, jak i modeli okien drewnianych, czy aluminiowych, wykorzystywany jest wysokiej jakości sprzęt, który zapewnia doskonałą trwałość oraz wytrzymałość stolarki okiennej. Dzięki temu potrafi ona posłużyć niezawodnie przez długie lata. W zakres świadczonych usług wchodzi wymiana okien, a także ewentualna obróbka tynkarska polegająca na uzupełnianiu dziur powstałych podczas demontażu starych okien.

Usługi montażu okien są także świadczone w miejscowości Głowno, gdzie znajduje się filia naszej firmy Oknostyl oraz w pobliskich okolicach. Nasi fachowcy z Głowna szybko, sprawnie oraz w umówionym terminie wymienią stare ramy drewniane, aluminiowe lub PCV na nowe okna.

Półroczna regulacja okien GRATIS!

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą oraz umówienie się na wymianę i montaż okien PCV w Łodzi i Głownie!